Miłość zrodzona z cierpienia

Romans i butka brutalności to doskonały przepis na to, aby stworzyć książkę idealną dla kobiet. Może i mężczyźni byliby nią nawet zainteresowani, ponieważ znaleźć można w niej kilka bardzo interesujących momentów. Jednak w dużej mierze tego rodzaju książki dedykowane są paniom, które starają się znaleźć w swoim życiu jakiś jasny, ciekawy promyczek słońca, który ubarwi ich rzeczywistość. Taką serię książek dla swoich wiernych i nowych czytelników stworzyła Agnieszka Lingas – Łoniewska. Czas na trzeci tom jej serii “Bezlitosna siła”, która spotkała się z wielkim uznaniem. Oto “Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3“.

Dwa zranione serca

Oto Konrad, którego mieliśmy okazję poznać już w drugim tomie powieści o Kastorze. W każdej ze swoich książek autorka stara się na główny plan wysunąć dwóch bohaterów. W drugiej cześć był to Kastor i Anita. W trzeciej części będziemy mieli do czynienia z Konradem, który jest siostrą Anity. To właśnie dzięki niej i dzięki temu, że Kastor objął go swoją opieką Konrad został zawodnikiem MMA. Wszystkie książki z tej serii opowiadają o zupełnie innych osobach. Wszystko co je łączy, to MMA – główni bohaterowie są zawodnikami tej dyscypliny, która jest dla nich nie tylko sportem, ale również wielką pasją. Konrad znany pod pseudonimem Saturn w oktagonie radzi sobie doskonale. Równie dobrze radzi sobie z kobietami, które traktuje zawsze jako przygodę na jedna noc. W głębi serca Konrad tęskni jednak za miłością, taką na dłużej, prawdziwą. Z kolei Inez to pracownica Fundacji Femini Help, która dzięki przyjaciółkom próbuje poskładać swoje życie do nowa. Nie jest jej łatwo, jednak stara się. Nikt jednak nie wie, że pod długimi ubraniami Inez skrywa tajemnicę, która jest śladem jej bolesnej przyszłości.

Szansa na miłość


Inez i Konrad znają się. Ona myśli, że chłopak traktuje ją jak młodszą siostrę, którą zawsze wspiera. Jest pewna, że nie ma u niego szans. Z kolei Konrad jako silny i bezwzględny facet z oktagonu boi się wyznać swoich uczuć. Jednak myśl o tym, że “jego” Inez mogłaby być z kimś mrozi mu krew w żyłach. Powoli jednak oboje zaczynają odkrywać się przed sobą. Zbliżają się do siebie powoli odkrywając swoją duszę i tajemnicę. Czy jednak związek takiego brutala z tak delikatną, skrzywdzoną przez los dziewczyną ma szansę? W szczególności, że całe otoczenie uważa, że oboje powinni sobie odpuścić? “Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3” Agnieszki Lingas – Łoniewskiej to wspaniała powieść o miłości, która ma szansę. Wystarczy tylko mieć dobrą wolę i nadzieję na to, że każdy z nas zasługuje na lepszy los niż się wydaje.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com